Patirtis

"Kauno kolegijos vardu norime padėkoti UAB REO Investment už laiku ir kokybiškai atliekamus darbus, kompiuterinės įrangos remontą ir savalaikį sutarčių įvykdymą".

      -Dominykas Baltrušaitis, Kauno kolegija Informacinių technologijų priežiūros tarnybos vadovas, 2015 m.

 

"Dirbdami su UAB REO Investment esame tikri, jog mūsų visi lūkesčiai bus išpildyti su kaupu. Atsakingumas, kokybiškumas ir punktualumas tai tik dalis sąvybių, kuriomis galime džiaugtis dendradarbiaudami su UAB REO Investment komanda". 

      -Mindaugas Leskauskas, UAB "RCP construction" statybos vadovas, 2014 m.

 

"Jau kelerius metus džiaugiamės sklandžiu bendradarbiavimu su UAB REO Investment. Šaunu, kad įmonė nestovi vietoje, o žengia koja kojon su IT ir kaskart gali pasiūlyti vis naujesnių ir įdomesnių sprendimų. Tikimės ir tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo."

      -Vitalijus Kamenevas, UAB "CONCRETUS DESIGNERS" projektų vadovas, 2014 m.

 

"Dėkojame REO Investment už nuoširdų bendradarbiavimą jau beveik penkerius metus. Esame dėkingi už operatyvumą, savalaikį užsakymo vykdymą bei poreikius atitinkančius sprendimus."

      -Romanas Arlauskas, UAB "Markučiai" informacinių technologijų inžinierius, 2014 m.

 

"REO Investment atsakingai ir tinkamai įvykdė kompiuterinės technikos tiekimo sutartį, kurios vertė 2069584.00 Lt su PVM."

     -Petras Simavičius, VĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės generalinis direktorius, 2013 m.

 

„Dėkojame už mūsų draugystę, kurią Jūsų dėka sukūrėme organizuojant Lietuvos ralio čempionato finalinį etapą – Rally Classic Druskininkai 2012.“

      -Jonas Balčiūnas, Auto klubo AJAGS direktorius.

   

„Dėkojame REO Investment komandai už profesionalų požiūrį ir operatyviai įgyvendintą sutartį kuriant mūsų įmonės infrastruktūrą."

      - Rolandas Stankevičius, UAB "Premium Oils" direktorius.

 

  „IT infrastruktūra ir teikiamos paslaugos EuroBasket 2011 arenose buvo svarbu beveik visoms su renginiu susijusioms veikloms. Už sklandų biuro įrangos darbą buvo atsakinga REO Investment komanda. Projekto detalizavimo stadijoje ji intensyviai talkino optimizuojant biurui skirtos įrangos sprendimus. Pačių EuroBasket 2011 renginių metu galėjome tik stebėtis, kai REO Investment darbuotojai visą įrangą parengdavo taip, kad EuroBasket 2011 organizatoriai galėdavo iškart imtis tiesioginių savo darbų, taip sutaupydami begalę laiko. Tokios sąlygos sukuriamos tikrai ne kiekviename renginyje. REO Investment galimai problemai užbėgdavo už akių dar klientui jos nepajutus. Nuostabus partneris! Visi, kurie dirbome arenose, buvome jiems dėkingi. Ačiū."

- Radvilė Krušinskienė, EuroBasket 2011 organizacinio komiteto IT darbo grupės vadovė.

 

„REO Investment verti pagyrimų už interaktyvių, nestandartinių sprendimų, atitikusių kliento lūkesčius, įgyvendinimą. Mūsų įmonės gamybinėje linijoje integravus tinklinių monitorių sistemą, gamybos procesas tapo patogesnis, orientuotas į našiausius AB Freda rezultatus. Džiaugiamės dėl tokio bendradarbiavimo."

- Virginijus Brundza, AB „Freda" Gamybos direktorius.

 

„Bendradarbiaudami su UAB REO Investment visada esame tikri, kad ne tik įsigysime tai, ko mums reikia, bet ir gausime profesionalius patarimus ir konsultacijas. Mūsų, t.y. kliento, lūkesčiai visada būna pirmoje vietoje, į juos atidžiai įsiklausoma ir atsižvelgiama. Šios įmonės darbo specifiką galėtume apibrėžti keliais žodžiais - lankstumas, atidumas, geranoriškumas."

- Beata Barauskaitė, Lietuvos Energetikos Instituto, „Santakos slėnio" projekto vadovė.

 

  „2009 metais užmegzti bendradarbiavimą su REO Investment mus paskatino atidus jų požiūris į kliento pageidavimus, pagal tai pasiūlomos įvairios alternatyvos bei lanksti atsiskaitymo sistema. Per kelerius bendradarbiavimo metus visapusiškas pasitikėjimas šia įmone dar labiau sustiprėjo. Mums labai patogu, kad nuolat palaikant ryšį kokybiškos pagalbos visada galime sulaukti laiku, be nereikalingų trikdžių. Kaip išskirtinį REO Investment bruožą pažymėtume jų nuolatinį siekį tobulėti drauge su klientu, įgyvendinant nestandartinius ir labai efektyvius technologinius sprendimus. Pavyzdžiui, kompiuterių klasėje įdiegus netradicinę tinklinių monitorių sistemą, iškart pajutome jos priežiūros patogumą, pamatėme, kad kompiuteriais nebeapkrauta erdvė išnaudota optimaliai, sumažėjo dėl kompiuterių ventiliatorių atsirandančių dulkių ir, žinoma, ženkliai sutaupoma elektros energijos."

-Kauno Kazio Griniaus pagrindinės mokyklos administracija.

 

„Rengiant Pasaulinį interneto valdymo forumą, dirbti su REO Investment mums buvo labai lengva ir patogu. Šiam kolektyvui galėdavome ramiai patikėti bet kurias užduotis - jis prisiimdavo visą atsakomybę, profesionaliai pasirūpindavo savo sritimi nuo pradžios iki galo".

-Giedrė Šakėnienė, TEO LT, AB projektų vadovė, Pasaulinio interneto valdymo forumo projekto vadovė.

 

  „Šiaulių Universitetas su REO Investment bendradarbiauja jau nebe pirmus metus. Visada smagu dirbti su žmonėmis, kurie užduotis atlieka operatyviai, vykdo savo įsipareigojimus ir suteikia kokybiškas paslaugas".

- Šiaulių Universiteto Infrastruktūros prorektorius Donatas Jurgaitis.

 
„REO Investment kokybiškai modernizavimo mokymo sales. Integravus mokymams svarbias sistemas - projektorių, vaizdo, garso ir kitą IT techniką - mokymo centro bendruomenė galėjo paprastai ir efektyviai naudotis pažangiomis technologijomis. Labiausiai mums patiko tai, kad REO Investment patys siūlė galimus sprendimus, o jų įgyvendinimu pasirūpino šimtu procentų."

- Mokymo centro „Dainava" mokymo dalies vadovė Vesta Janeikienė.

 

 

Partneriai

dell_2019 

  

      Lenovo platinum       


  
dlink_n1
     
MAXQODA